Trwa nabór wniosków do Nagrody Starosty Kraśnickiego za osiągnięcia w sporcie w 2019 r.

Logo (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że do dnia 31 stycznia 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Kraśniku można składać wnioski o przyznanie Nagrody Starosty Kraśnickiego dla zawodników, trenerów i działaczy za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.
    Do każdego wniosku, oprócz dokumentów poświadczonych za zgodność z oryginałem potwierdzających osiągnięcie wyników sportowych oraz szczególnych zasług w rozwoju sportu na terenie Powiatu Kraśnickiego, musi być dołączona Klauzula informacyjna i zgody (wnioski i klauzula do pobrania poniżej).

Opublikowano: 08 stycznia 2020 11:44

Załączniki: