Kraśnicki - malinowy powiat!

IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2019

Plakat (link otworzy duże zdjęcie)

     W dniach 14 – 15 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku zostanie rozegrany „IV Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2019”. Podczas trwania zawodów 200 zawodników z całego kraju rywalizować będzie w kategoriach skrzatów, żaków, młodzików i kadetów. Organizatorem zawodów jest Szkolny Klub Tenisa Stołowego „Dwójka” Kraśnik. Turniej finansowany jest m.in. ze środków Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

     Nadchodzące zawody są największą pingpongową imprezą dla dzieci i młodzieży w naszym województwie i jedną z największych w kraju. Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się 14 grudnia o godz. 9:30, zaś od 10:00 do 18:00 rozgrywane będą gry eliminacyjne. Drugiego dnia rywalizacja rozpocznie się o godz. 9:00, natomiast na godz. 12:30 zaplanowano uroczyste podsumowanie i zakończenie tenisowych zmagań.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie zapraszamy do obserwowania i kibicowania.

Więcej informacji o turnieju znaleźć można poniżej.

 

MS.

Opublikowano: 12 grudnia 2019 12:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 247

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.