„Złoci Jubilaci” świętowali 50-lecie pożycia małżeńskiego

Na zdjęciu seniorzy, którzy świętowali 50-lecie pożycia małżeńskiego oraz Starosta Kraśnicki And (link otworzy duże zdjęcie)

By spędzić wspólnie 50, a nawet więcej lat potrzebna jest miłość, ale także wzajemna przyjaźń, życzliwość i wyrozumiałość...

W Ośrodku Kultury w Urzędowie zorganizowano uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie 19 par małżeńskich. Osiemnaście par świętowało złote gody, czyli 50. rocznicę, a jedna 60. rocznicę ślubu.

Małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą pięćdziesiąt i więcej lat, zostali uhonorowani przez Starostę Kraśnickiego Andrzeja Rollę, Burmistrza Urzędowa Pawła Dąbrowskiego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Urzędowie Kazimierza Jagiełło dyplomami, medalami i upominkami za długoletnie pożycie małżeńskie.

Uroczystość uświetnił występ kapeli Janka.

AW

Opublikowano: 29 listopada 2019 08:05