Nowy zarząd, nowe prezydium

Herb Powiatu Kraśnickiego (link otworzy duże zdjęcie)

Podczas XIV sesji Rady Powiatu w Kraśniku VI kadencji, która odbyła się 27 listopada br. odwołani zostali Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku dr hab. Jarosław Czerw, Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski, a także troje członków zarządu Grażyna Ufniarz, Tomasz Mularczyk, Andrzej Cieśla i skarbnik Powiatu Katarzyna Chrzan. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku Roman Bijak sam złożył rezygnację z pełnionego stanowiska.

Nowym Przewodniczącym Rady Powiatu w Kraśniku został Jacek Dubiel, Wicestarostą Kraśnickim Andrzej Cieśla, a etatowym członkiem zarządu Roman Bijak. Pięcioosobowy zarząd uzupełniają radny Marek Kołtun oraz Grzegorz Przywara.

Powołany został również nowy Skarbnik Powiatu - Iwona Szymańska.

AW

Opublikowano: 28 listopada 2019 08:04