Kolejne inwestycje w Powiecie Kraśnickim

Na zdjęciu ekipa montująca znaki drogowe przy al. Niepodległości. (link otworzy duże zdjęcie)

Rozpoczęły się kolejne inwestycje realizowane przez Zarząd Dróg w Kraśniku.
Środki finansowe na te inwestycje pochodzą z oszczędności wynikłych po przetargach inwestycyjnych w ramach wewnętrznych przesunięć budżetowych.

Remontowane będą:

-Droga przy al. Niepodległości od Ronda Pamięci Ofiar Wołynia do Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Przetarg na tę inwestycję wygrała firma PBI Infrastruktura. Kwota zadania to około 150 tyś zł.
-Droga nr 2701L ul. Błażeja Dzikowskiego w Urzędowie przez firmę Wod Bud. Koszt realizacji zadania to około 80 tyś zł.
- Droga nr 2702L w miejscowości Suchynia prze firmę Wod Bud. Koszt zadania to blisko 69 tyś zł.
- Droga powiatowa nr 2644L w miejscowości Grabówka, prace remontowe przeprowadzi firma Wod Bud. Koszt inwestycji to około 86 tyś zł.

AW

Opublikowano: 26 listopada 2019 13:52