Kraśnicki - malinowy powiat!

W Urzędowie po raz kolejny zorganizowano Dni Kultury Zdrowotnej

Dni Kultury Zdrowotnej w Urzędowie . Na zdjęciu dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwioleczn (link otworzy duże zdjęcie)

12 listopada w Ośrodku Kultury w Urzędowie odbyły się XXXIII Dni Kultury Zdrowotnej.


Jednym z najważniejszych punktów Dni Kultury Zdrowotnej była akcja zbiórki krwi poprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.


Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla pogratulował cennej inicjatywy, która działa na rzecz potrzebującym dyrektorowi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie Dr n. med. Elżbiecie Puacz.


Ponadto można było uczestniczyć w wykładach dotyczących znaczenia honorowego krwiodawstwa oraz przybliżenia zasad udzielania pierwszej pomocy, warsztatach kulinarnych z kraśnicką Lokalną Grupą Działania, a także w dniu otwartym w Stowarzyszeniu Trzeźwościowym „Płomyk”.


Organizatorem Dni Kultury Zdrowotnej był Burmistrz Urzędowa, Ośrodek Kultury w Urzędowie oraz Towarzystwo Ziemi Urzędowskiej.

AW

Opublikowano: 14 listopada 2019 11:07

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 200

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.