Bezpłatne badania poziomu markera nowotworowego PSA mężczyzn powyżej 50 roku życia z terenu powiatu kraśnickiego

(link otworzy duże zdjęcie)

W imieniu Starosty Kraśnickiego Andrzeja Rolli oraz Dyrektora SP ZOZ w Kraśniku Michała Jedlińskiego serdecznie zapraszamy na bezpłatne badania poziomu markera nowotworowego PSA mężczyzn powyżej 50 roku życia z terenu powiatu kraśnickiego, u których nie rozpoznano raka prostaty.

Badania przeprowadzane będą w tym tygodniu w Laboratoriach Analitycznych SP ZOZ w Kraśniku przy Al. Niepodległości 25 oraz ul. Chopina 13 - szczegóły na plakacie.

Badanie diagnostyczne polega na pobraniu próbki krwi i oznaczeniu stężenia PSA - swoistego antygenu sterczowego w surowicy.

Wystarczy zgłosić się osobiście bez skierowania z dokumentem tożsamości.

Opublikowano: 04 listopada 2019 10:40