Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Nr 2

(link otworzy duże zdjęcie)

10 października w Zespole Szkół Nr 2 w Kraśniku odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Do wspólnego świętowania zaproszono m.in. Starostę Kraśnickiego Andrzeja Rollę, który miał możliwość obejrzenia przygotowanego przez uczniów i nauczycieli montażu słowno-muzycznego. Z okazji obchodzonego święta starosta podziękował nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich trud w nauczaniu, w codziennym kształtowaniu młodego charakteru oraz życzył, by wykonywany zawód zawsze był źródłem satysfakcji i radości z osiąganych zamierzeń.
AG
fot. Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku