Wnioski o współorganizację przedsięwzięć z zakresu promocji, kultury, turystyki i promocji zdrowia na 2020 rok

herb Powiatu Kraśnickiego (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że do dnia 15 października 2019 r. można składać wnioski o współorganizację przedsięwzięć z zakresu promocji, kultury, turystyki i promocji zdrowia do projektu budżetu Powiatu Kraśnickiego na 2020 rok.

Formularz można pobrać ze strony internetowej Starostwa Powiatowego w Kraśniku: www.powiatkrasnicki.pl pod linkiem

Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Al. Niepodległości 20, pok. 315, 312, tel.: 81 826 18 01, 81 826 18 00.

Opublikowano: 08 października 2019 13:23