Kraśnicki - malinowy powiat!

Zapaśniczki powalczą w Stróży

Plakat LUKS Stróża (link otworzy duże zdjęcie)

    W sobotę, 21 września 2019 r., na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży, ul. Akacjowa 2A, odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region C w zapasach kobiet. Organizatorem zawodów jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Stróży, zaś jednym z partnerów Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Zawody pokrywają się z obchodami 20-lecia działalności LUKS w Stróży.

    W turnieju udział weźmie ponad 120 zawodniczek, m.in. z Kraśnika, Stróży, Połańca, Łodzi, Zamościa, Kielc czy Chełma. Rywalizować w nim będą młodziczki w następujących kategoriach wagowych: 33 kg, 36 kg, 39 kg, 42 kg, 46 kg, 50 kg, 54 kg, 58 kg, 62 kg i 66 kg.
    
    Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się o godz. 10:30. Od godz. 11:00 rozpoczną się walki eliminacyjne, zaś od 15:30 – walki finałowe. Więcej informacji w załączonym Komunikacie organizacyjnym.

    Zapraszamy miłośników zapasów, i nie tylko, do przyjazdu na Stróżę i kibicowania naszym zawodnikom.


MS

Opublikowano: 20 września 2019 12:43

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Komunikat organizacyjny [221.36 KB]

Wyświetleń: 92

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.