Zapaśniczki powalczą w Stróży

Plakat LUKS Stróża (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę, 21 września 2019 r., na hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Ks. Stanisława Zielińskiego w Stróży, ul. Akacjowa 2A, odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region C w zapasach kobiet. Organizatorem zawodów jest Ludowy Uczniowski Klub Sportowy w Stróży, zaś jednym z partnerów Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Zawody pokrywają się z obchodami 20-lecia działalności LUKS w Stróży.

W turnieju udział weźmie ponad 120 zawodniczek, m.in. z Kraśnika, Stróży, Połańca, Łodzi, Zamościa, Kielc czy Chełma. Rywalizować w nim będą młodziczki w następujących kategoriach wagowych: 33 kg, 36 kg, 39 kg, 42 kg, 46 kg, 50 kg, 54 kg, 58 kg, 62 kg i 66 kg.

Uroczyste otwarcie zawodów odbędzie się o godz. 10:30. Od godz. 11:00 rozpoczną się walki eliminacyjne, zaś od 15:30 – walki finałowe. Więcej informacji w załączonym Komunikacie organizacyjnym.

Zapraszamy miłośników zapasów, i nie tylko, do przyjazdu na Stróżę i kibicowania naszym zawodnikom.

MS

Opublikowano: 20 września 2019 12:43