Kraśnicki - malinowy powiat!

Zapraszamy na turniej badmintona

Plakat Badmintomania 2019 (link otworzy duże zdjęcie)

     Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” w Kraśniku wraz ze Starostą Kraśnickim Andrzejem Rollą serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niedzielnym turnieju pn.: „Badmintomania 2019”.

    Turniej odbędzie się 22 września 2019 r. na hali Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku, ul. Słowackiego 7. Zapisów dokonać  można drogą elektroniczną na adres: uks3krasnik@gmail.com, pod nr tel: 60336007 lub na miejscu zawodów od godziny 9:30. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10:00.
    W ramach Badmintomanii odbędzie się FAMILY debel (gra deblowa dziecka z rodzicem, babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem) oraz FUN debel (gra dowolnych par: koledzy, sąsiedzi, przyjaciele, rodzeństwo, kuzynostwo).

    Szczegółowe informacje znaleźć można na załączonym plakacie i regulaminie turnieju.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia niedzieli!!!

MS

Opublikowano: 20 września 2019 09:26

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin Badmintomania 2019 [91.49 KB]

Wyświetleń: 184

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany