Głosujemy na Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku !!!

(link otworzy duże zdjęcie)

Jeszcze tylko do jutra, do godz. 12.00 można oddać swój głos w plebiscycie "Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019" na Rozbudowę Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku o warsztaty kształcenia praktycznego.

Konkurs ma na celu wskazanie m.in przedsięwzięcia samorządowego, które są istotne dla regionu i jego mieszkańców, zaprezentowaniu najlepszych praktyk inwestycyjnych oraz docenieniu tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces.

Uzyskanie dobrego wyniku w konkursie z pewnością przyczyni się do promocji zarówno Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku jak również naszego Powiatu Kraśnickiego.

Aby zagłosować kliknij w link www.portalsamorzadowy.pl/konkurs

Uzyskanie wysokiego wyniku w konkursie z pewnością przyczyni się do promocji Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku, a także naszego Powiatu Kraśnickiego.

Zachęcamy do oddania swojego głosu na tę inwestycję.👍

AW

Opublikowano: 17 września 2019 08:26