Kraśnicki - malinowy powiat!

"Pożegnanie lata" w DPS w Popkowicach

 (link otworzy duże zdjęcie)

Z racji zbliżającego się kalendarzowego końca lata Dom Pomocy Społecznej w Popkowicach zorganizował piknik „Pożegnanie Lata”.  Celem imprezy była integracja osób starszych i niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym oraz przełamywanie barier pokoleniowych.

Tego typu coroczne spotkania pozwalają na wymianę doświadczeń oraz spostrzeżeń dotyczących zagadnień z zakresu opieki i pomocy społecznej, a także pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Był to również doskonały moment na wspólne i miłe spędzenie czasu.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor placówki Emilia Nicał, która przedstawiła przesłanie imprezy i przywitała zaproszonych gości.
W uroczystościach udział wzięli Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski, Dyrektor Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Lublinie Kazimierz Choma, a także przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń, instytucji, które na stałe współpracują z Domem Pomocy Społecznej w Kraśniku.
AW

Opublikowano: 11 września 2019 14:22

Kategoria: Aktualności

"Pożegnanie lata" w DPS w Popkowicach

Wyświetleń: 295

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.