"Pożegnanie lata" w DPS w Popkowicach

(link otworzy duże zdjęcie)

Z racji zbliżającego się kalendarzowego końca lata Dom Pomocy Społecznej w Popkowicach zorganizował piknik „Pożegnanie Lata”.  Celem imprezy była integracja osób starszych i niepełnosprawnych ze środowiskiem lokalnym oraz przełamywanie barier pokoleniowych.

Tego typu coroczne spotkania pozwalają na wymianę doświadczeń oraz spostrzeżeń dotyczących zagadnień z zakresu opieki i pomocy społecznej, a także pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Był to również doskonały moment na wspólne i miłe spędzenie czasu.

Spotkanie rozpoczęła dyrektor placówki Emilia Nicał, która przedstawiła przesłanie imprezy i przywitała zaproszonych gości.
W uroczystościach udział wzięli Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski, Dyrektor Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Lublinie Kazimierz Choma, a także przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń, instytucji, które na stałe współpracują z Domem Pomocy Społecznej w Kraśniku.
AW

Opublikowano: 11 września 2019 14:22