Zapraszamy do udziału w XXXIX Memoriale Kolarskim im. Józefa Kloca

Start wyścigu (link otworzy duże zdjęcie)

W najbliższą niedzielę, 15 września, w Wilkołazie Trzecim  odbędzie się XXXIX Memoriał Kolarski im. Józefa Kloca. Organizatorami wyścigu są: Klub Sportowy „Unia Wilkołaz”, Urząd Gminy w Wilkołazie oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Memoriał Kolarski im. Józefa Kloca jest imprezą cykliczną. Jego celem jest oddanie hołdu tragicznie zmarłemu kolarzowi LZS Wilkołaz Józefowi Klocowi, popularyzacja kolarstwa jako czynnej formy wypoczynku w środowisku wiejskim oraz zachęcenie młodzieży do czynnego uprawiania sportu.
W ramach Memoriału odbędą się wyścigi skategoryzowane, w których prawo startu mają zawodnicy posiadający ważne badania lekarskie oraz licencje kolarskie na 2019 r. Dla osób niestowarzyszonych z terenu Powiatu Kraśnickiego organizatorzy zaplanowali przejazd „Rowerem po zdrowie” oraz dla strażaków – „Rowerem do pożaru”.

Biuro zawodów mieścić się będzie przy budynku Świetlicy Wiejskiej w Wilkołazie Trzecim. Zapisy przyjmowane są w dniu wyścigu na 40 minut przed startem.

Więcej informacji znaleźć można poniżej.

Serdecznie zapraszamy do czynnego włączenia się w zawody.

Opublikowano: 11 września 2019 14:02

Załączniki: