XIII Festiwal Piosenki Religijnej

(link otworzy duże zdjęcie)

W ubiegłą niedzielę odbyła się trzynasta już edycja Festiwalu Piosenki Religijnej “Nie lękajcie się!” organizowanego przy kościele parafialnym pw. św. Antoniego w Kraśniku. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty w następujących kategoriach: zespoły dziecięce, zespoły młodzieżowe, soliści w kategorii dziecięcej oraz soliści w kategorii młodzieżowej. Z roku na rok festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem, czego dowodzi rosnąca liczba uczestników. W trakcie niedzielnego popołudnia obecni na wydarzeniu mogli nie tylko wysłuchać pięknych wystąpień artystycznych, ale również skorzystać z przygtowanych na ten czas atrakcji. Na zakończenie wystąpił Zespół Regionalny “Lipniczanie”, po czym Jury ogłosiło wyniki i nagrodziło zwycięzców XIII Festiwalu Piosenki Religijnej “Nie lękajcie się”.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Starosty Kraśnickiego.
Organizatorom Festiwalu gratulujemy udanego przedsięwzięcia!
AG
fot. Rafał Poleszak