Kolejny bieg z cyklu „Bieganie łączy pokolenia”

(link otworzy duże zdjęcie)

7 września na kraśnickim stadionie MOSiR w Kraśniku odbyły się zawody z cyklu „Bieganie łączy pokolenia”.

Celem zawodów było propagowanie aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Kraśnika i Powiatu Kraśnickiego.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Kraśnik Biega”, zaś partnerami Urząd Marszałkowski w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Urząd Miasta Kraśnik.

Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Krzysztof Babisz wręczyli najlepszym zawodnikom puchary, medale i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

AW

Opublikowano: 09 września 2019 13:27

Kolejny bieg z cyklu „Bieganie łączy pokolenia”