Kraśnicki - malinowy powiat!

Sportowy weekend

Plakat Bieganie łączy pokolenia (link otworzy duże zdjęcie)

W nadchodzący weekend odbędą się dwie imprezy sportowe, których współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Kraśniku.
W dniu 7 września, w sobotę, na terenie MOSiR przy ul. Żwirki i Wigury w Kraśniku odbędzie się III cykl imprez biegowych połączonych z piknikiem rodzinnym pn.: „Bieganie łączy pokolenia”, których organizatorem jest kraśnickie Stowarzyszenie „Kraśnik Biega”. Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego spędzenia soboty. Zapisy do poszczególnych kategorii biegowych odbywać się będą od godz. 10:00 w dniu imprezy.  W zawodach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Biegi rozpoczną się od najmłodszych kategorii o godzinie 11:00. Więcej szczegółów znaleźć można na załączonym plakacie i regulaminie.

Dzień później, w niedzielę, na kortach tenisowych Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie Uczniowski Tenisowy Klub Sportowy w Dzierzkowicach organizuje po raz czwarty „Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Kraśnicka Malina Cup”. W turnieju udział wezmą dzieci w wieku 9 lat i młodsi. Rozpoczęcie rozgrywek zaplanowane jest na godzinę 10:00.


Opublikowano: 06 września 2019 14:03

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin Bieganie łączy pokolenia [113.28 KB]

Wyświetleń: 161

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.