Top inwestycje Polski Wschodniej 2019

źródło: https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-polski-wschodniej-2019,64/rozbudowa-ze (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo!
Informujemy, że trwa tegoroczna edycja prestiżowego konkursu "Top Inwestycje Polski Wschodniej 2019". Ma on na celu wskazanie m.in przedsięwzięcia samorządowe, które są istotne dla regionu i jego mieszkańców. Konkurs służy zaprezentowaniu najlepszych praktyk inwestycyjnych oraz docenieniu tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.
W tym roku z ramienia Starostwa Powiatowego w Kraśniku nominowana została Rozbudowa Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku o warsztaty kształcenia praktycznego. Wartość I etapu projektu tej inwestycji to blisko 6 mln zł, z czego 3 mln stanowi dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. 28 czerwca bieżącego roku zakończono I etap projektu: budowę hali warsztatowej i łącznika wraz z modernizacją/adaptacją pomieszczeń budynku szkoły na potrzeby pracowni elektrycznej.

Zachęcamy do oddania swojego głosu na tę właśnie inwestycję pod wskazanym linkiem:

Głosować można do 17 września 2019 roku do godz. 12.00.
Uzyskanie wysokiego wyniku w konkursie z pewnością przyczyni się do promocji zarówno Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku jak również naszego Powiatu Kraśnickiego.
AG

Opublikowano: 05 września 2019 10:37