Efektowne zwycięstwo Kamila Jastrzębskiego w 4F Półmaratonie Praskim

Kamil Jastrzębski na pierwszym stopniu podium (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę w Warszawie rozegrany został 6 Nocny 4F Półmaraton Praski. Na starcie półmaratonu stanęło 6 534 zawodników, w tym rekordzista Polski w maratonie – Henryk Szost. Rewelacyjnie na imprezie zaprezentował się Kamil Jastrzębski z SKB Kraśnik, który po pasjonującej walce po raz drugi z rzędu zwyciężył w 4F Półmaratonie Praskim. Kamil przy okazji ustanowił nowy rekord życiowy: 1.04.57.  Drugi na mecie Mariusz Giżyński z WKS Grunwald Poznań przebiegł półmaraton w 1.06,16.

W Praskim Półmaratonie bardzo dobrze pobiegła także Magdalena Wójcicka, która zajęła 7 miejsce w kategorii kobiet w czasie 1.26.58 min. Magda poprawiła swój rekord życiowy o ponad 3 minuty. W kategorii kobiet zwyciężyła Aleksandra Brzezińska – 1.16.38.

Opublikowano: 04 września 2019 12:12