Zawodnicy SKB Kraśnik na zawodach

Michał na drugim stopniu podium w półmaratonie (link otworzy duże zdjęcie)

W piątek, 23 sierpnia br., w Mławie rozegrano II Drużynowy Bieg Żołnierski na dystansie 3 km. Paweł Raczyński razem z reprezentacją 11 Dywizjonu Kawalerii Pancernej zajął 2 miejsce.
Tymczasem 25 sierpnia br. w Siedlcach odbyła się jubileuszowa 10 edycja Biegu Siedleckiego Jacka. Rewelacyjnie zaprezentowali się na imprezie zawodnicy SKB Kraśnik. Na dystansie 5 km zwyciężył Kamil Młynarz (15:35), natomiast Michał Biały w półmaratonie zajął II miejsce (1:11:57). Oba biegi ukończyło łącznie 945 osób.

Opublikowano: 30 sierpnia 2019 12:28