Kraśnicki - malinowy powiat!

Ogólnopolski Meeting Modelarski "Każdy może latać"

 (link otworzy duże zdjęcie)

“Każdy może latać” to tytuł Meetingu Modelarskiego, który odbył się w miniony weekend. Podczas tegorocznej edycji spotkania uczestnicy mieli możliwość obserwowania modeli latających, szybowców, motoszybowców, makiet oraz wystawy naziemnej. Ochotnicy mogli również odbyć lot motoparalotnią.
Organizowane po raz XXI przedsięwzięcie zgromadziło zawodników z całej Polski. Modelarze-wśród nich zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe mogły zaprezentować osiągnięcia modelarskie wszystkim obecnym. Jest to niezwykła pasja, do której z pewnością zapała sympatią niejeden z uczestników Meetingu Modelarskiego będący dotychczas w roli obserwatora. Cieszymy się, że tego typu wydarzenia organizowane są właśnie w naszym mieście. Mamy nadzieję, że z roku na rok będzie rosła liczba miłośników modelarstwa, co przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania ogólnopolskim przedsięwzięciem.
AG

Opublikowano: 13 sierpnia 2019 11:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 196

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.