ZAPROSZENIE na spotkanie ws. Środowiskowego Centrum Wsparcia

(link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy serdecznie na spotkanie ws. realizacji projektu budowy Środowiskowego Centrum Wsparcia, które odbędzie się w dniu 13 sierpnia 2019 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku, przy ul. Słowackiego 7.

Celem spotkania będzie omówienie charakteru, struktury i specjalizacji działania przyszłej placówki. Zapraszamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w odniesieniu do realizowanej inwestycji. Z pewnością wdrożone pomysły i wskazówki z Państwa strony umożliwią sprawne funkcjonowanie planowanego Środowiskowego Centrum Wsparcia.

AG

Opublikowano: 07 sierpnia 2019 10:31