Kamil Jastrzębski szósty na Mistrzostwach Polski

Kamil na trasie biegu (link otworzy duże zdjęcie)

W sobotę, 3 sierpnia, w Gdańsku w ramach 26 Biegu Św. Dominika odbyły się 10 PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn na 10 km. Mistrzem Polski został Marcin Chabowski z STS Pomerania Szczecinek, który pokonał dystans w 29.33min. Bardzo dobre VI miejsce zajął Kamil Jastrzębski z SKB Kraśnik, który przebiegł 10 km w 30.45min. Zwyciężył Kenijczyk Ezra Kering z czasem 28.56 min.
Tego samego dnia w Uścimowie został rozegrany 29 Bieg Jezior. Bieg odbył się na trasie pomiędzy jeziorami Krasne i Maśluchowskie na dystansie 6.500 m. W kategorii kobiet II miejsce zajęła klubowa koleżanka Kamila – Magdalena Wójcicka. Magda dystans 6.500 m pokonała w 25.19 min.

Opublikowano: 06 sierpnia 2019 09:34