20-lecie działalności LKS "Stróża"

(link otworzy duże zdjęcie)

“Sport jest swoistą szkołą życia. Uczy odwagi, wytrwałości i konsekwencji, kształtuje postawy i charaktery, pokazuje jak dążyć do celu, jak wygrywać, ale też jak godnie znosić porażki. Za ten trud wychowawczy i szkoleniowy, za serce włożone w codzienną mozolną pracę i za zaangażowanie składamy serdeczne podziękowania Władzom Klubu, trenerom i zawodnikom” - słowa gratulacji i uznania skierowano w dniu 4 sierpnia br. w stronę Pani Grażyny Lamorskiej – Prezes Ludowego Klubu Sportowego “Stróża”. Okazją do świętowania było 20-lecie działalności sportowej Klubu.

W trakcie uroczystych obchodów zaproszeni goście, organizatorzy oraz pozostali obecni mieli możliwość obejrzenia sportowych zmagań nie tylko drużyn młodzieżowych w kat. Junior Mł. Na stadionie w Stróży rozegrały się również mecze: II rundy Pucharu Polski – LKS STRÓŻA-GLKS POTOK WIELKI oraz Oldboy LKS STRÓŻA-VICTORIA PARCZEW.

Święto Ludowego Klubu Sportowego “Stróża” było wspaniałą okazją do podsumowania długoletniej działalności oraz do wyrazu wdzięczności skierowanej w stronę najbardziej zasłużonych.

Od lat jest wiadomym, że sport kształtuje charakter – nie tylko młodego człowieka. Władzom Klubu, wszystkim trenerom oraz zawodnikom dziękujemy za trud włożony w dotychczas wykonywaną pracę,a na kolejne lata życzymy sukcesów, wytrwałości w dążeniu do obranych celów oraz satysfakcji z podejmowanych działań.

AG

Opublikowano: 05 sierpnia 2019 12:11