LKS „Stróża” świętuje 20-lecie działalności

Plakat (link otworzy duże zdjęcie)

W najbliższą niedzielę, 4 sierpnia br., na stadionie w Stróży odbędą się obchody jubileuszu 20-lecia działalności Ludowego Klubu Sportowego „Stróża”. Z tej okazji organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, m.in.: turniej drużyn młodzieżowych w kat. junior młodszy, konkurencje sportowe dla dzieci, mecz oldboyów, zapoznanie z historią Klubu, wręczanie odznaczeń dla zasłużonych działaczy sportowych oraz wspólna zabawa przy muzyce. Uroczystość rozpocznie się o godz. 9:00 turniejem juniorów młodszych. Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowane zostało na godz. 16:00.

Więcej informacji znaleźć można na załączonym plakacie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!!!

Opublikowano: 02 sierpnia 2019 11:33