Dni Annopola 2019. Muzyczną gwiazdą był zespół „Ich Troje”

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 26-27 lipca odbyły się Dni Annopola. W piątek uroczystości rozpoczęła msza święta odprawiona w kościele parafialnym pw. św. Joachima i Anny w intencji mieszkańców.

Pierwszym punktem sobotnich obchodów były zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Annopola.
Życzenia mieszkańcom złożyli gospodarz uroczystości Burmistrz Annopola Mirosław Gazda, Radna Województwa Lubelskiego Anna Baluch w imieniu swoim i Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz Radny Powiatu Kraśnickiego Krzysztof Skórski i Radny Powiatu Kraśnickiego Stefan Stachula.

Na scenie zaprezentowali się młodzi artyści oraz seniorzy z annopolskiego Centrum Kultury, przedszkolaki, grupa akrobatyczna Amino, a także zespół Lesioki. Wystąpił również kabaret KaŁaMasz, który tworzą aktorzy znani z serialu „Rancho”. Gwiazdą wieczoru bya grupa „Ich Troje”. Zaśpiewali swoje nowe piosenki oraz największe przeboje z ponad 20-letniej historii zespołu.
Na zakończenie odbyła się dyskoteka pod chmurką, podczas której zagrał zespół Rewers.

AW

Opublikowano: 29 lipca 2019 10:43

Dni Annopola 2019. Muzyczną gwiazdą był zespół „Ich Troje”