Podpisanie umów na realizację ważnych dla mieszkańców powiatu odcinków dróg

(link otworzy duże zdjęcie)

Dziś zostały podpisane dwie umowy na realizację ważnych dla mieszkańców powiatu kraśnickiego odcinków dróg: nr 2724L relacji Ostrów- Rudnik w gminie Wilkołaz oraz nr 2701L relacji Annopol-Dzierzkowice- Kraśnik odcinki w gminach Gościeradów i Dzierzkowice.

Przetarg został przygotowany i rozstrzygnięty przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku, a wykonawcą który kompleksowo przebuduje odcinki dróg jest Konsorcjum firm – PBI Infrastruktura S.A. oraz PBI WMB Sp. z o.o.

Umowę podpisali Mariusz Piotrowski – Dyrektor ds. technicznych PBI Infrastruktura, Mieczysław Wilk- Wiceprezes PBI Infrastruktura oraz Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski, Skarbnik Powiatu Katarzyna Chrzan.
W spotkaniu uczestniczył również Z-ca Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Michał Kondracki.

Powiat Kraśnicki otrzymał dofinansowanie ze środków rządowych Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 2.499.000 zł. Partnerem powiatu w realizacji inwestycji są Gmina Gościeradów, Dzierzkowice oraz Wilkołaz.
Koszt całej inwestycji to 5.000.000 zł .

AW

Opublikowano: 17 lipca 2019 11:02