Kraśnicki - malinowy powiat!

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP

 (link otworzy duże zdjęcie)

14 lipca na stadionie w Trzydniku Dużym odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kraśnickiego . Do rywalizacji przystąpiło łącznie 18 drużyn.


Zarówno męskie jak i żeńskie zespoły rywalizowały w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych. Drużyny oceniane były pod kątem ogólnej sprawności, precyzji i wykonania określonego zadania w możliwym jak najkrótszym czasie. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach zgodnie z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych tj. sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. W wyniku rywalizacji w duchu fair play klasyfikacja generalna drużyn przedstawiała się następująco:


Klasyfikacja drużyn damskich:
1 miejsce OSP Wilkołaz
2 miejsce OSP Gościeradów
3 miejsce OSP Szastarka


Klasyfikacja drużyn męskich:
1 miejsce OSP Majdan Obleszcze
2 miejsce OSP Trzydnik Duży
3 miejsce OSP Majdan Grabina

Puchary, dyplomy i nagrody wręczyli Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Komendant Powiatowy PSP w Kraśniku mł. bryg. mgr inż. Tomasz Michalczyk oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Kraśniku druh Mirosław Chapski.


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

AW

Opublikowano: 15 lipca 2019 11:54

Kategoria: Aktualności

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP

Wyświetleń: 412

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.