Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP

(link otworzy duże zdjęcie)

14 lipca na stadionie w Trzydniku Dużym odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kraśnickiego . Do rywalizacji przystąpiło łącznie 18 drużyn.

Zarówno męskie jak i żeńskie zespoły rywalizowały w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych. Drużyny oceniane były pod kątem ogólnej sprawności, precyzji i wykonania określonego zadania w możliwym jak najkrótszym czasie. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach zgodnie z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych tj. sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. W wyniku rywalizacji w duchu fair play klasyfikacja generalna drużyn przedstawiała się następująco:

Klasyfikacja drużyn damskich:
1 miejsce OSP Wilkołaz
2 miejsce OSP Gościeradów
3 miejsce OSP Szastarka

Klasyfikacja drużyn męskich:
1 miejsce OSP Majdan Obleszcze
2 miejsce OSP Trzydnik Duży
3 miejsce OSP Majdan Grabina

Puchary, dyplomy i nagrody wręczyli Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Komendant Powiatowy PSP w Kraśniku mł. bryg. mgr inż. Tomasz Michalczyk oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP w Kraśniku druh Mirosław Chapski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

AW