(link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Powiatowy Rzecznik Konsumentów nie będzie przyjmował interesantów 15 - 26 lipca br.
Jednocześnie nadmieniamy, iż z uwagi na nieobecność Powiatowego Rzecznika Konsumentów do dnia 26 lipca zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad prawnych:

✔️Wydział Geodezji, ul. Szpitalna 2A, 23-204 Kraśnik, pokój nr 114 (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30;

✔️Budynek Ośrodka Kultury w Urzędowie ul. Dzikowskiego 1, 23-250 Urzędów (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy❗️

AW