Modernizacje chodników przy drogach powiatowych

Modernizacja chodnika przy drodze powiatowej przy ulicy Kolejowej nr 2748L. (link otworzy duże zdjęcie)

Zarząd Dróg Powiatowych w Kraśniku rozpoczął oczekiwane przez mieszkańców Kraśnika modernizacje chodników przy drogach powiatowych przy ulicy Podleskiej nr 2721L oraz ulicy Kolejowej nr 2748L.

Chodniki znajdujące się w pasie drogowym zostaną kompleksowo przebudowane. Zostanie wymieniona podbudowa, nawierzchnia oraz okrawężnikowanie.

Nadrzędnym celem prac drogowców jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i komfort użytkowania mieszkańców oraz podniesienie walorów estetycznych otoczenia.

AW

Opublikowano: 09 lipca 2019 10:29