Powiatowy Rzecznik Konsumentów nie będzie przyjmował interesantów od 25 czerwca do 8 lipca br.

(link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że Powiatowy Rzecznik Konsumentów nie będzie przyjmował interesantów od 25 czerwca  do 8 lipca br.

Jednocześnie nadmieniamy, iż z uwagi na nieobecność Powiatowego Rzecznika Konsumentów do dnia 8 lipca zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad prawnych:

• Wydział Geodezji, ul. Szpitalna 2A, 23-204 Kraśnik, pokój nr 114 (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30;

• Budynek Ośrodka Kultury w Urzędowie ul. Dzikowskiego 1,  23-250 Urzędów (parter) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

AW

Opublikowano: 25 czerwca 2019 07:46