"II Maraton Leszczowy Budzyń 2019"

(link otworzy duże zdjęcie)

22 czerwca nad zalewem w Kraśniku, już po raz drugi, odbyły się zawody wędkarskie "II Maraton Leszczowy 2019". Organizatorem przedsięwzięcia było koło PZW nr 39 Kraśnik Zarzecze. Sprawna organizacja i przyjazna atmosfera sportowego współzawodnictwa sprawiają, że zawody cieszą się dużym zainteresowaniem i na stałe wpisują się w kalendarz wędkarskich potyczek.
Starosta Kraśnicki, Andrzej Rolla, korzystając z zaproszenia Zarządu Koła PZW nr 39 Kraśnik Zarzecze, pogratulował zwycięzcom zawodów, a zwyciężonym życzył sukcesów w nadchodzącej przyszłości.
Powiat Kraśnicki był jednym ze sponsorów "II Maratonu Leszczowego Kraśnik 2019".

Opublikowano: 24 czerwca 2019 09:44

Zawody wędkarskie "II Maraton Leszczowy Budzyń 2019"