Powiatowe Forum Przedsiębiorczości

(link otworzy duże zdjęcie)

18 czerwca w restauracji Kmicic odbyło się Powiatowe Forum Przedsiębiorczości „Wsparcie w Zakresie Inwestycji”.

Podczas konferencji zostały omówione założenia ustawy z 15.06.2018 r. „O wspieraniu nowych inwestycji”. Dokument ten wprowadza nowy mechanizm udzielania pomocy publicznej dla obecnych jak i przyszłych przedsiębiorców, zarówno z polski i jak zagranicy.

Przedsiębiorcy biorący udział w konferencji mogli zapoznać się z aktualnymi informacjami dotyczącymi zwolnień podatkowych i nowych kryteriach uzyskania ulg wspierających niedofinansowane regiony.

Specjaliści z Agencji Rozwoju Przemysłu Oddział w Tarnobrzegu przedstawili zasady udzielania wsparcia na realizację nowych inwestycji w ramach specjalnej strefy ekonomicznej oraz atuty skorzystania z pomocy publicznej na terenie powiatu kraśnickiego.

Opublikowano: 19 czerwca 2019 10:38

Powiatowe Forum Przedsiębiorczości