Siatkarze plażowi MKS Kraśnik mistrzami i wicemistrzami województwa lubelskiego

Mistrzowie i wicemistrzowie województwa lubelskiego w piłce siatkowej plażowej (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 1 czerwca 2019 roku w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Piłce Siatkowej Plażowej Kadetów. Na zawodach zanotowano rekordową liczbę 19 zespołów, z czego aż 7 reprezentowało barwy klubu MKS Kraśnik. Najlepiej zaprezentowała się para: Skica Adam/Cieślik Dawid, która zajęła 1 miejsce (trener Michał Wojcieszkiewicz). na drugim stopniu podium znalazła się inna para z MKS Kraśnik: Marcin Wójtowicz/Miłosz Stal (transfer z klubu Tempo Chełm) trenowana przez Mieczysława Biernackiego. Obydwie finałowe pary będą reprezentować klub w 1/2 Mistrzostw Polski, które odbędą się już w lipcu.

Pozostałe kraśnickie ekipy, trenowane przez Michała Wojcieszkiewicza, zajęły dalsze lokaty: Kamil Janik/Kacper Ołownia, Jan Kułaga/Dawid Nakonieczny, Karol Kawa/Filip Grządka, Sebastian Mikusek/Stanisław Włodarczyk, Gabriel Cieślik/Michał Szymula.

MS

Opublikowano: 11 czerwca 2019 09:35