(link otworzy duże zdjęcie)

8 czerwca w Kraśniku w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia odbył się VIII Turniej Wojewódzki Policjantów o puchar ZW NSZZ Policjantów woj. lubelskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie w Piłce Siatkowej.
W turnieju  udział wzięło pięć drużyn.

Drużyny zajęły poszczególne miejsca:

I miejsce - KWP w Lublinie
II miejsce - KPP w Radzyniu Podlaskim
III miejsce - KMP w Chełmie
IV miejsce - KPP w Kraśniku
V miejsce - KPP w Tomaszowie Lubelskim

Wśród zaproszonych gości byli min. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie  insp. Roberta Szewca reprezentował Pierwszy Zastępca KWP mł. insp.  Jerzy Czebreszuk, nadkom. Jacek Dzikowski –  Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku. Swoją obecnością zaszczycił turniej Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego , Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Wicestarosta Kraśnicki Kraśnicki Karol Rychlewski, Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego Krzysztof Babisz oraz Dyrektor firmy Allianz Magdalena Okrzejska.

Głównym organizatorem turnieju był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Kraśniku.

AW

Opublikowano: 10 czerwca 2019 12:50