Kraśnicki - malinowy powiat!

XXV Bieg po Uśmiech

 (link otworzy duże zdjęcie)

8 czerwca na terenie SOS Wioski Dziecięcej odbył się jubileuszowy XXV "Bieg po Uśmiech". Wzięło w nim udział ponad 500 uczestników.


Podobnie jak w poprzednich latach rywalizowano z podziałem na kategorie wiekowe na kilku dystansach. Bieg Główny im. Andrzeja Kandzierskiego odbył się na dystansie 5,3 km, podczas którego najszybszy okazał się Michał Biały (SKB Kraśnik). Drugi na metę dotarł Jakub Szubartowski (AZS UMCS LUBLIN), Lublin, a trzeci Grzegorz Iż (Kraśnik Biega, Kraśnik). Wśród pań najszybsza była Magdalena Wójcicka (SKB Kraśnik, Lubartów).


Oprócz biegu głównego oraz rywalizacji dzieci i młodzieży odbyły się również bieg integracyjny i bieg vipów, w którym wzięli udział m.in. Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla oraz Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski.


Konkurencjom biegowym towarzyszył piknik z licznymi atrakcjami m.in. pokaz akrobatyki rowerowej, boksu, pokaz gimnastyczny, jujitsu, strażacki oraz eksplozja kolorów!

AW

Opublikowano: 10 czerwca 2019 12:25

Kategoria: Aktualności

XXV Bieg po Uśmiech

Wyświetleń: 344

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zatrzymaj banner przewijany