Michał Biały i Magdalena Wójcicka na podium 7 PKO Półmaratonu Solidarności

Magdalena Wójcicka na podium (link otworzy duże zdjęcie)

1 czerwca br. na trasie ze Świdnika do Lublina został rozegrany 7. PKO Półmaraton Solidarności. Bardzo dobrze zaprezentowali się na nim zawodnicy z SKB Kraśnik. Michał Biały z czasem 1:12:59 zajął 6 miejsce OPEN, co dało mu 3 lokatę w klasyfikacji Polaków, oraz okazał się najlepszym zawodnikiem z województwa lubelskiego. Wśród kobiet Magdalena Wójcicka zwyciężyła w kategorii K-20 w bardzo dobrym czasie 1.34.43.

Półmaraton ukończyło 706 osób. Zwyciężył Mutuku Elijah Wambua (1:08:11).

W piątek, 31 maja, w Piasecznie odbył się 2. Memoriał Sławomira Rosłona. Na dystansie 5000 m zwyciężył Kamil Jastrzębski, osiągając dobry rezultat – 14:32.32. Na tym samym dystansie Kamil Młynarz uzyskał czas 15:29.46.

29 maja we Wrocławiu został natomiast rozegrany 19. Memoriał Edwarda Listosa. Kamil Młynarz z SKB Kraśnik w biegu na dystansie 1500 m osiągnął rezultat 4:07.97.

Opublikowano: 04 czerwca 2019 08:23