Rajdzie rowerowym pod hasłem „Uciekaj przed nałogiem”.

(link otworzy duże zdjęcie)

31 maja br. już po raz dwunasty uczniowie i nauczyciele ze szkół powiatowych oraz pracownicy jednostek uczestniczyli w rajdzie rowerowym pod hasłem „Uciekaj przed nałogiem”.

Rajd organizowany w ramach Światowego Dnia bez Tytoniu oraz ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej ograniczającej zdrowotne następstwa palenia tytoniu w Polsce rozpoczął się o godz. 9:00 na parkingu przy Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku.

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż uczestniczyło w niej około 100 osób. Trasa przebiegała następująco : Kraśnik (Zespół Szkół Nr 3) –  ul. Makuszyńskiego – Al. Młodości – ul. Graniczna – ul. Krasińskiego – droga brukowa – Urzędów, ul. Wodna – Urzędów, ul. Lubelska – Rankowskie – Góry Zakościelne – Skorczyce – Leszczyna – Majdan Radliński - Józefin – poczęstunek DPS Popkowice – Popkowice Księże – Dąbrowa-Bór – Kraśnik, ul. Urzędowska.

Rajd organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz NZOZ OTU w Kraśniku.

Opublikowano: 31 maja 2019 09:24

Rajdzie rowerowym pod hasłem „Uciekaj przed nałogiem”.