Lata seniora, a wigor juniora

Zawodnicy podczas gry w piłkarzyki (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 22 maja na terenie Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach odbył się I Powiatowy Piknik Sportowy pt. „Lata seniora, a wigor juniora”. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób Starszych i Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń”.

W zawodach wzięło udział 34 zawodników z zaprzyjaźnionych placówek: Domu Pomocy Społecznej w Matczynie, Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie, Domu Pomocy Społecznej w Kraśniku, Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Załuczu, Domu Pomocy Społecznej w Popkowicach oraz Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”.
Zawody w takich konkurencjach, jak: warcaby, piłkarzyki, rzuty lotką do tarczy, konkurencje sprawnościowe odbyły się w atmosferze zdrowej rywalizacji i w duchu sportowym. Uczestnicy za swoje osiągnięcia nagrodzeni zostali medalami i drobnymi upominkami. Obecny na pikniku pan Andrzeja Rolla –  Starosta  Kraśnicki wręczył zawodnikom pamiątkowe dyplomy. W spotkaniu wzięło udział łącznie 100 osób, dla których organizatorzy przewidzieli poczęstunek.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Kraśnickiego.

MS

Opublikowano: 23 maja 2019 14:23