Gabriel Cieślik na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Gabriel Cieślik wraz z trenerem Michałem Wojcieszkiewiczem (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 16-19 maja br. w Skarżysku Kamiennej odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych. W składzie drużyny siatkarzy z województwa lubelskiego z rocznika 2005 i młodsi znalazł się Gabriel Cieślik – zawodnik Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Kraśniku. Drugim trenerem ekipy lubelskiej był Michał Wojcieszkiewicz, na co dzień trenujący Gabriel w klubie MKS Kraśnik.

Podczas turnieju reprezentacja naszego województwa wygrała 3 spotkania i tyle samo razy musiała uznać wyższość swoich przeciwników. Ostatecznie uplasowała się na 6 miejscu w Polsce, co jest bardzo dużym sukcesem i najlepszym wynikiem w kategorii chłopców.

MS

Opublikowano: 23 maja 2019 13:50