Światowy Dzień Inwalidy

Na zdjęciu Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kraśniku p (link otworzy duże zdjęcie)

W środę 22 maja z okazji Światowego Dnia Inwalidy odbyło się spotkanie okolicznościowe Zarządu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kraśniku. Do wspólnego świętowania, przyłączył się Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski oraz Kierownik Referatu Spraw Społecznych i Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta w Kraśniku Michał Zimowski.
Podczas uroczystości, wicestarosta przekazał na ręce pani Halina Harabasz – przewodniczącej zarządu życzenia dla seniorów: zdrowia, pogody ducha oraz niegasnącej aktywności w życiu społeczności lokalnej.
Tego typu spotkania odbywają się corocznie i są swego rodzaju formą integracji, a także okazją do upamiętnienia wspomnianego dnia. Wszyscy zebrani spędzili czas w miłej i serdecznej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku.

AW

Opublikowano: 23 maja 2019 08:50