Powiatowy Dzień Bibliotekarza

Na zdjęciu samorządowcy m.in. Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla,  Wójt Gminy Szastarka Artur Jaskowski (link otworzy duże zdjęcie)

Uroczysty Powiatowy Dzień Bibliotekarza odbył się 10 maja w Wiejskim Domu Kultury w Szastarce. Wydarzenie wpisało się w ogólnopolski Tydzień Bibliotek.
Organizatorami święta byli Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku i Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

W uroczystościach uczestniczyli samorządowcy m.in. Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Burmistrz Annopola Mirosław Gazda, Wójt Gminy Szastarka Artur Jaskowski, kierownik Wydziału Edukacji Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kraśnik Krzysztof Babisz, kierownik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku Katarzyna Michalczewska oraz przedstawiciele instytucji kultury z powiatu kraśnickiego.

Dzień Bibliotekarza był okazją do podsumowania pracy i osiągnięć zawodowych bibliotekarzy, a także do przedstawienia różnokierunkowej działalności bibliotek.
Uroczystość uświetniły występy artystyczne zespołów i solistów z Centrum Kultury w Polichnie.

AW

Opublikowano: 11 maja 2019 09:43