100-lecie OSP w Świeciechowie

Na zdjęciu Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla,B (link otworzy duże zdjęcie)

Ochotnicza Straż Pożarna w Świeciechowie świętowała stulecie istnienia. Jubileusz był okazją do wręczenia zasłużonym druhom medali i wyróżnień.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla i Burmistrz Annopola Mirosław Gazda, Prezes Oddziału Powiatowego OSP RP w Kraśniku dh. Mirosław Chapski.
Zwieńczeniem oficjalnej uroczystości była część artystyczna, a o oprawę muzyczną zadbała Orkiestra Dęta OSP Kraśnik.

AW

Opublikowano: 07 maja 2019 12:58