15- lecie działalności Klubu Seniora z Gościeradowa

Na zdjęciu Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski przemawiający podczas 15-lecia działalności Klubu (link otworzy duże zdjęcie)

2 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Gościeradowie odbyła się uroczystość szczególna dla społeczności lokalnej. W tym dniu swoje święto obchodzili członkowie Klubu Seniora, którzy od 15 lat całym sercem podtrzymują najpiękniejszą wartość tradycji. Czwartkowe popołudnie upłynęło w wyjątkowej atmosferze, którą podkreślała obecność tłumnie przybyłych gości.

Krótki koncert otoczył wszystkich aurą zamyślenia oraz refleksji. Pomimo upływu czasu niezmienna pozostała radość czerpana pasji krzewienia kultury i tradycji. Udowodnił to Klub Seniora, występując z przygotowanym programem artystycznym.

Publiczność mogła usłyszeć znane i lubiane pieśni, które w aranżacji solenizantów brzmiały wyjątkowo. Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski w podziękowaniu za kilkunastoletnią działalność wręczył członkom Klubu tabliczkę okolicznościową.

AW

Opublikowano: 07 maja 2019 12:47