Rocznica Konstytucji 3 Maja w Kraśniku

Na zdjęciu od lewej Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski, członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Toma (link otworzy duże zdjęcie)

Mszą św. w kościele WNMP oraz uroczystym złożeniem kwiatów pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego mieszkańcy Powiatu Kraśnickiego uczcili 228. Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W uroczystościach wzięły udział władze wojewódzkie, powiatowe, miejskie i gminne. Uświetnił je także udział żołnierzy Obrony Terytorialnej z 22 Batalionu Lekkiej Piechoty z Dęblina.

AW

Opublikowano: 06 maja 2019 11:20