4 medale zapaśników na Mistrzostwach Polski

Drużyna Suplesu wraz z trenerem Yaroslavem Kozakiem (link otworzy duże zdjęcie)

W dniach 12 – 14 kwietnia 2019 r. w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek. Na zawodach nie mogło zabraknąć zawodników LUKS „Suples” Kraśnik.

Nasi zapaśnicy zdobyli na mistrzostwach cztery medale. W kategorii 50 kg złoto zdobyła Renata Nieściur. Na trzecim stopniu podium stanęli: Klaudia Czyzio (kat. 50 kg), Klaudia Polak (kat. 53 kg) oraz Maksym Koschelevych (kat. 79 kg).

Na piątym miejscu uplasowali się Julia Łochowska w kat. 68 kg oraz Sebastian Zarzycki w kat. 79 kg. W kat. 65 kg siódmą lokatę zajęła Agata Ćwikła.

MSz

Opublikowano: 17 kwietnia 2019 07:53