Druga edycja Wojewódzkiej Ligii Karate Tradycyjnego

Na zdjęciu Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski oraz zawodnicy  drugiej edycji Wojewódzkiej Ligii K (link otworzy duże zdjęcie)

13 kwietnia w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku odbyła się druga edycja Wojewódzkiej Ligii Karate Tradycyjnego, w której udział wzięło około 280 zawodników z dziewięciu klubów z woj. lubelskiego i woj. mazowieckiego.

Celem turnieju było propagowanie karate tradycyjnego oraz przygotowanie i wyłonienie kadry klubu do startu w Pucharze Polski Dzieci oraz Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym.
Zwycięzcy otrzymali statuetki i upominki, a każdy uczestnik pamiątkowy medal.
Nagrody wręczyli Wicestarosta Kraśnicki Karol Rychlewski, Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk oraz członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Tomasz Mularczyk.

Trzecia edycja Wojewódzkiej Ligii Karate odbędzie się 19 maja w Grodzisku Mazowieckim (OSIR, ul. Westfala 3b).

AW, fot. Jacek Rydzewski

Opublikowano: 16 kwietnia 2019 11:51