KS GOK Trzydnik Duży I zwyciężył w lidze LAS

Puchary dla zwycięzców (link otworzy duże zdjęcie)

W miniony weekend, w niedzielę, w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym odbył się trzeci turniej w ramach rozgrywek Ligi Amatorskiej Siatkówki „LAS”. 6 drużyn rywalizowało ze sobą o jak najlepsze miejsca w tabeli. Zwycięzcą ligi została drużyna KS GOK Trzydnik Duży I.

Tegoroczne rozgrywki „LAS” o Puchar Starosty Kraśnickiego odbywały się w miesiącach marzec – kwiecień 2019. Organizatorem rozgrywek był KS GOK Trzydnik Duży przy współudziale Gminy Trzydnik Duży i Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Odbywały się one na zasadzie rozgrywek turniejowych. W ramach ligi rozegrano trzy turnieje.

Na turnieju finałowym w imieniu p. Andrzeja Rolli – Starosty Kraśnickiego puchary, medale oraz dyplomy wręczył uczestnikom rozgrywek p. Tomasz Mularczyk – członek Zarządu Powiatu w Kraśniku.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek ligi „LAS”:
1 miejsce: KS GOK Trzydnik D. I
2 miejsce: YELLOWSTONE Kraśnik
3 miejsce: GUKS Modliborzyce
4 miejsce: NEPTUN Ożarów
5 miejsce:TRÓJKA Kraśnik
6 miejsce: KS GOK Trzydnik D. II.

MSz

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 13:24