Dzień otwarty w Zespole Szkół nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego w Kraśniku

(link otworzy duże zdjęcie)

3 kwietnia w Zespole Szkół nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego w Kraśniku odbył się Dzień Otwarty szkoły. W uroczystościach udział wzięli Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku dr hab. Jarosław Czerw, Przewodnicząca Rady Miasta w Kraśniku Dorota Posyniak, kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku Agnieszka Drozd reprezentująca Starostę Kraśnickiego Andrzeja Rollę.

Zaproszeni goście oraz uczniowie i rodzice obejrzeli film promujący placówkę. Można było zobaczyć jak pracują uczniowie w edukacji wczesnoszkolnej i klasie autystycznej, a także jak wygląda dogoterapia, zajęcia z logopedą, rehabilitantem, warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne i teatralne.

Dzień otwarty w szkole był okazją do przybliżenia oferty edukacyjnej, rehabilitacyjnej oraz terapeutycznej.
Wydarzenie było współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

AW, fot. ZS nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego w Kraśniku

Opublikowano: 12 kwietnia 2019 11:09