Karatecy powalczą w Kraśniku

Plakat Wojewódzkiej Ligi Karate Tradycyjnego (link otworzy duże zdjęcie)

W najbliższy weekend, 13 kwietnia, na hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku odbędzie się Wojewódzka Liga Karate Tradycyjnego. Organizatorem zawodów jest Klub Karate Tradycyjnego w Chidori w Kraśniku. Impreza współfinansowana jest ze środków Powiatu Kraśnickiego.

Turniej rozpocznie się o godz. 9.00. W zawodach weźmie udział ponad 200 zawodników z 9 klubów z województwa lubelskiego oraz mazowieckiego. Klub Karate Tradycyjnego Chidori obecnie zajmuje II miejsce w klasyfikacji klubowej. Celem klubu jest zajęcie pierwszego miejsca w turnieju.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

MSz

Opublikowano: 11 kwietnia 2019 11:02